درباره ما

 

با "مرکز همایش ایران" آشنا شوید...

مسئولیت پذیری و تجربه جوهر کار ماست.

ما در مرکز همایش ایران تلاش می کنیم تا از رویداد شما یک اثر ماندگار خلق کنیم . این همان چیزی است که کار ما را جذاب می کند و مهارت های ما را به چالش می کشد.

هیچ رویدادی قرار نیست مشابه رویداد دیگر باشد چرا که هر برند منحصر به فرد است و باید اثری که از آن بر ذهن ها می ماند نیز منحصر به فرد باشد.

مرکز همایش ایران در راستاي ترويج فرهنگ آموزش ، توانمندسازی فردی و سازمانی و به واسطه پیشینه درخشان خود در برگزاری و مشارکت در همایش ها و تجارب بسیار ارزنده در طراحی و اجرا توانایی مدیریت و برنامه ریزی همایش ها و کنفرانس های علمی شما را دارد.

مرکز همایش ایران با بهره مندی از ارتباطات قدرتمند و گسترده ملی و بین المللی و دسترسی به اساتید، نویسندگان ، سخنرانان و مراکز علمی دانشگاهی برجسته جهان تاکنون بالغ بر 100 همایش ملی و بین المللی را در داخل و خارج کشور اجرا و ساماندهی نموده است .

هدف اصلی مرکز ارائه خدمات و همکاری با جامعه علمی کشور در جهت برگزاری هر چه بهتر و شایسته تر همایش های علمی می باشد .
این خدمات از 0 تا 100 همایش علمی را شامل می شود که ترکیبی از خدمات نرم افزاری ، اجرایی ، علمی و مشاوره ای می باشد . ما دغدغه مسئولین برگزاری همایش را کاهش داده و با تسهیل امور ، انرژِی و پتانسیل اساتید و دست اندرکاران علمی در موارد مفیدتر مصرف می گردد.