قوانین و مقررات

سایت مرکز همایش ایران (متعلق به شرکت فناوران یکتا هوشمند اهورا) مفتخر است تا خدمات خود را به شهروندان ایرانی ارائه نماید. به لحاظ حفظ انسجام کاربری سايت و راحتي کاربران قوانينی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید. اين قوانين به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به بخش "قوانين سايت" در صفحه اصلی مراجعه کنید. 
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد . 
استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شدحتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد. 
هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است. 
قيمتي که در زمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر مي باشد. هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده برای شما فرستاده می شود. 
برای سفارش هایی که به صورت آنلاین وجه آن پرداخت می شود بعد از ارسال سفارش، اگر از سمت مشتری کنسل گردد مشتری می بایست با سایت تماس حاصل فرماید و اگر امکان کنسل شدن سفارش ثبت شده توسط سایت تایید گردد مبلغی که مشتری به صورت آنلاین پرداخت کرده است به صورت اعتبار خرید برای سفارش های بعدی در نظر گرفته می شود . 
زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج این زمان افزایش یابد و یاحتی منجر به لغو سفارش گردد. 
افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا24 ساعت مسترد خواهد شد. 
مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد. 
تمامی سفارشات اینترنتی در سایت سامانه آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود. 
مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود. 
سامانه امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد. 
همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جز اموال سایت به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت شرکت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی دارد . 
شرکت این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کاربران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق ایمیل info@fanavariha.com مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.